Pvc Şerit Ara Bölme
Temmuz 15, 2020
Kapı Önü Perdesi
Temmuz 15, 2020
Pvc Perde Askı Sistemleri

PVC Perde Askı Sistemleri pvc perdelerin takıldığı dişlilerdir. Galbiniz ve Krom (paslanmaz) bir hammaddeye sahip olup uzun ömürlü araçlardır.

PVC Perde Askı Sistemleri Montaj Şekilleri; Üzerinde bulunan yatay ve dikey yönlü montaj delikleri sayesinde istenildiğinde tavana istenildiğinde duvara monte edilebilir. PVC şeritlerin askıya asılması için önceden PVC üzerinde delik açılması gereklidir. Bu deliklerden askı üzerindeki civatalara geçirilir ve somunlar ile sıkılır.

Montaj Şekli

PVC Perde Askı Sistemleri Her iki durumda da aynı askı kullanılmaktadır. Perde montajı yapılacak kapının(alanın) durumuna görei şipariş esnasında tercih edilen montaj biçimi bildirilmesidir. Kapı yanlarında ve üstünde boşluk olması durumunda duvar(alın) montaj, boşluk olmayan durumda tavan monyaj tercih edilmelidir.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/ekip3882/public_html/wp-content/themes/betheme_to_install/includes/content-single.php on line 286
admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriklerimizi izinsiz kopyalamak Fikri Mülkiyet hakkı ihlalidir.Anlayışınız için teşekkür ederiz bizimle 0216 706 02 36 numaralı telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.